Dorostenci vysokou výhrou 8:1 potvrdili 6. místo v tabulce v této sezoně !!!

13.06.2011 21:59

Dorostenci v předposledním kole hostili na domácí půdě poslední SK Liběšice. Náš tým tak do utkání nastupoval jako favorit a během celého utkání to bylo jasně vidět.

Sestava : Fiala ( 45´Hausner ) - Fáry(45´Mach), Razák, Bučo, Zelinka (45´Podaný) - Šebesta, Holub, Tajč, Kajetán - Huja, Pilař

5. minuta - Krásná individuální akce Zelinky po pravé straně zakončená nádhernou brankou

10. minuta - Huja vyprášil golmanu hostí rukavice, ten míč neudržel a vedli jsme 2:0

15. minuta - Po rohovém kopu dotlačil do branky balon kapitán Razák

25. minuta - Kanonýr Pilař přidal další branku do své a klubové sbírky

30. minuta - Poslední a tedy pátou branku v první půli dal po rohu hlavou Péťa Tajč

53. minuta - Filip Kajetán krásnou ránou z dálky ke vzdálenější tyči na 6:0

60. minuta - Radek Pilař opět utíká ve střeleckém souboji Kajetánovi ... vedeme 7:0

65. minuta  - Marek Šebesta vymyslel nádhernou akci a ještě krásněji zakončil na 8:0

81. minuta - Náš tým otevřenou hrou propadl v obraně a z rychlého brejku hosté korigují na konečných 8:1

NÁŠ DOROST TOUTO VÝHROU PEČETIL 6. MÍSTO V SEZONĚ 2010/2011 !!! NA KONTĚ MÁME 39 BODŮ !!! SEDMÉ SULEJOVICE MAJÍ 36 BODŮ, ALE OHROZIT UŽ NÁS NEMOHOU I KDYBY SE NA NÁS BODOVĚ DOTÁHLI, JELIKOŽ MÁME LEPŠÍ VZÁJEMNÉ UTKÁNÍ !!!

TATO SEZONA TAK BYLA VÍCE NEŽ VYDAŘENÁ !!! NAŠI KLUCI JEŠTĚ DOHRÁVAJÍ POSLEDNÍ UTKÁNÍ V SOBOTU V PODLUSKÁCH,KDE BY BYLO VELICE PŘÍJEMNÉ ZÍSKAT DALŠÍ TŘI BODY !!!

Z TOHOTO UTKÁNÍ, JSOU POŘÍZENA VIDEA, FOTKY Z FOŤÁKU A VĚTŠÍ VIDEO Z KAMERY, TAKŽE AŽ SE MI TO PODAŘÍ DÁT NĚJAK DOHROMADY ZÁJEMCI AŤ MI NAPÍŠOU NA FB NEBO Holub@brnikov.cz A MŮŽU DODAT VIDEA A FOTKY Z CELÉ SEZONY + VIDEO Z TOHOTO ZÁPASU !!!!